Jestem psychologiem, psychoterapeutą uzależnień, psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w trakcie certyfikacji.

Proces psychoterapii stanowi dla mnie spotkanie dwojga specjalistów: mój Klient jest ekspertem swoich uczuć, trudności, przeżyć i celów.

Ja natomiast specjalizuję się w dobieraniu narzędzi, dzięki którym może jeszcze głębiej odkrywać siebie i zmieniać własne postrzeganie, ulepszać oraz poprawiać swój wewnętrzny świat.

​W pracy opieram się na wiedzy naukowej oraz doświadczeniu. Staram się wybierać sposoby pozwalające w jak najkrótszym czasie zrealizować obrane założenia.

Jednak najważniejsza jest dla mnie atmosfera współpracy i relacja oparta na zaufaniu, pozwalająca podzielić się swoimi trudnościami, lękami, wstydliwymi tematami.

W celu pogłębiania wiedzy ukończyłam: – psychologię na Uniwersytecie Łódzkim, uzyskałam tytuł specjalisty psychoterapii uzależnień, ukończyłam podyplomowe studia z zakresu seksuologii na UAM w Poznaniu, a obecnie jestem studentką Szkoły Psychoterapii Poznawczo- Behawioralnej SWPS we Wrocławiu.

Zapraszam serdecznie osoby borykające się z trudnościami życiowymi, lękami, skomplikowanymi stanami emocjonalnymi, uzależnieniami.

​Służę pomocą także rodzinom osób uzależnionych. Być może razem łatwiej będzie przebrnąć przez problemy, które nierzadko mają swój początek w zamierzchłych czasach i niełatwych przeżyciach.